IX Fiedlerowska Dziesiątka w Bolewicach

Ruszyło kolejne GP Powiatu Nowotomyskiego. Pierwszy etap to oczywiście bieg na dystansie 10 km w Bolewicach.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00. Pogoda typowo majowa, słonecznie, temperatura trochę powyżej 20 stopni. Pasja Sportu stawiła się prawie całym składem, zabrakło tylko Janusza i Huberta. Nastroje przed biegiem były bojowe, większość liczyła na nowe życiówki. Nie obyło się bez błędów taktycznych, takich jak za szybki, lub też za wolny start. Finalnie trzech "naszych" stanęło tego dnia na podium. Adrian zajął 3. miejsce OPEN, Piotr był 2gi w kategorii wiekowej M35+, a Kamil kolejny rok z rzędu załapał się na "pudło" (tym razem na najniższym stopniu) w M25+. Po ceremonii dekoracji, za którą trzeba pochwalić organizatorów, bo przebiegła bardzo sprawnie, odbyło się losowanie nagród. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Kamila, który wygrał torbę sportową.